OFERTA

Poznaj witraże tworzone z pasją – pełne magii i zaklętych w szkle barw.  DSCF4213

 

Zapraszam do galerii, gdzie znajdą Państwo:

Biżuterię:
- kolczyki
- zawieszki
- komplety

W tej kategorii znajdziesz biżuterię o bardzo zróżnicowanym wzornictwie m.in. motywy kwiatowe, orientalne, folkowe oraz koronki. W zależności od upodobań prezentowane kolczyki i wisiorki są idealnym dodatkiem „na co dzień” oraz na szczególne okazje.Każdy przedstawiony wzór kolczyków jest możliwy do wykonaniaw dowolnym rozmiarze, do każdego wzoru można zamówić również zawieszkę.

Elementy wystroju wnętrz:
- witraże do okien, drzwi, szafek
- skrzynki na klucze
- lustra, ramki
- wazony
- świeczniki
- lampy

Zazwyczaj witraże kojarzone są z wystrojem wnętrz kościołów. Obecnie coraz częściej wykorzystywane są jako element zdobniczy rożnego typu wnętrz. Pięknie skomponowane elementy szkła tworzą niepowtarzalny nastrój zarówno w mieszkaniu, restauracji a także w firmie. Witraże znajdują bardzo wszechstronne zastosowanie w formach przeszklenia mebli, okien, ścian działowych, dekoracji ściennych (forma obrazu, ramki, lustra, skrzynki na klucze), oświetlenia (lampy), ozdób (wazony, świeczniki, serwetniki). Doskonale komponują się z wnętrzami klasycznymi jak i nowoczesnymi, dlatego też przy projektowaniu witraży szczególnie ważne jest ich dopasowanie do charakteru i stylu wnętrza.

Anioły

Anioły są piękną dekoracją każdego wnętrza oraz idealnym prezentem na różne okazje: urodziny, chrzest, komunię. Wszystkie prezentowane aniołki można wykonać w dowolnym rozmiarze i kolorze, wiszące lub stojące. Możliwość zamieszczenia napisu z imieniem, datą urodzenia, dedykacją lub sentencją…

Zawieszki witrażowe:
- męska rzecz (samochody, proporczyki)
- okazjonalne
- świąteczne
- sakralne

Poszukujesz niebanalnego prezentu? Kategoria „zawieszki witrażowe” to galeria prac o bardzo zróżnicowanej tematyce. Przeglądając poszczególne zakładki przekonasz się, że ze szkła można zrobić wszystko: ulubiony model samochodu, piękne kolorowe motyle, wyjątkowe kwiaty, ozdoby świąteczne.

Witraże reklamowe i promocyjne:

-loga firm
-herby miast
-loga klubów sportowych
-statuetki

Myślisz o oryginalnym szyldzie reklamowym swojej firmy, witrażowym logo klubu sportowego a może herbie swojego miasta? Wszystko to jest możliwe do wykonania np. w formie zawieszki, małego gadżetu firmowego, witraża mocowanego do ściany.